TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 СТАЯ 17

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 17 Empty
ПисанеЗаглавие: СТАЯ 17   СТАЯ 17 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 1:45 am

Стаята е единична. Разполага с баня, легло, двукрил гардероб, маса, шкаф и прозорец. Ако ученикът иска може да дообзавежда стаята си по личният си вкус.
Върнете се в началото Go down
vankata_r

vankata_r


Брой мнения : 49
Join date : 16.04.2010
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: капитан Нероу
Клас: Сянка/войник
Статус:
СТАЯ 17 Left_bar_bleue20/100СТАЯ 17 Empty_bar_bleue  (20/100)

СТАЯ 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 17   СТАЯ 17 Icon_minitimeЧет Апр 22, 2010 6:29 pm

Почуках и влезнах, стаята беше празна, не разполагаше с много - но за един войник беше абсолютно достатъчно.
Оставих багажа си на земята и отидох да се измия. Това което видях в огледалото отново не ми хареса, за това го свалих и прибрах в гардероба. След като свърших с почистването си се заех да подредя багажа си. Стаята беше изключително чиста, или я пазеха по някакъв начин стерилна или имаха много добри слуги, които да ги поддържат в ред.
Малкото багаж който носех със себе си се побра идеало в половианта гардероб, в другата половина с успех можех да се пъхна аз - толкова беше голям.
Постлах завивките на леглото и се отпуснах. От утре ме очакваше нещо ново. Сега беше време за почивка.
Мислите прехвърчаха из главата ми като ураган, но една не ми даваше мира най-много защо ми е да се науча да стрелям, аз вече знам, пък и... искам да разбера какво става с мене, а не модерните оръжия.
Явно нямаше да мога да заспя така и взех 2 успокоителни...
Върнете се в началото Go down
vankata_r

vankata_r


Брой мнения : 49
Join date : 16.04.2010
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: капитан Нероу
Клас: Сянка/войник
Статус:
СТАЯ 17 Left_bar_bleue20/100СТАЯ 17 Empty_bar_bleue  (20/100)

СТАЯ 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 17   СТАЯ 17 Icon_minitimeПет Апр 23, 2010 4:14 pm

Събуждането след като си спал на нормало легло за пръв път от... много време, е нещо много интересно. Хем не се чувстваш комфортно поради причината, че не е обичайното място, хем носталгията по това тъй съвършенно удобство създаваше илюзията, че си се наспал отлично.
След като отмих следите от съня от лицето си се заех с приготовления за задачата която ми предстоеше - да открия така наречения Атлетиум и "да се науча да стрелям".
Излязох от стаята и се заоглеждах, стълбища, коридори - нищо необичайно за една сграда с внушителни размери.
На края на стъ;бището водещо към моята стая зърнах нещо подобно на табела, но с гръб към мен. След като слязох и погледнах от лицевата и страна открих карта на Имението. С моя безпогрешен нюх за карти записах най-важното в мозъка си и тръгнах към Атлетиум-а.
Върнете се в началото Go down
vankata_r

vankata_r


Брой мнения : 49
Join date : 16.04.2010
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: капитан Нероу
Клас: Сянка/войник
Статус:
СТАЯ 17 Left_bar_bleue20/100СТАЯ 17 Empty_bar_bleue  (20/100)

СТАЯ 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 17   СТАЯ 17 Icon_minitimeПет Апр 30, 2010 1:22 pm

Завърнах се от лечебницата и след като се измих и съблякох се отпуснах на леглото. Беше все така твърдо но нямаше металните скоби които измъчваха крайниците ми. След по-малко от минута съм заспал, явно мозъкът ми е бил много изморен.
След като се събудих установих, че за четирите часа сън съм бил неподвижен. Станах, раздвижих болящите ме мускули и се насочих към приготвяне за тренировка. Дали младока щеше да е там? Щях да разбера след по-малко от 15 минути.
Върнете се в началото Go down
vankata_r

vankata_r


Брой мнения : 49
Join date : 16.04.2010
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: капитан Нероу
Клас: Сянка/войник
Статус:
СТАЯ 17 Left_bar_bleue20/100СТАЯ 17 Empty_bar_bleue  (20/100)

СТАЯ 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 17   СТАЯ 17 Icon_minitimeВто Май 04, 2010 7:53 am

Върнах се от атлетиума отпаднал. Застанах на ръба на леглото и се концентрирах. Извадих аптечката и си превързах раните. Бяха почнали да заздравяват но не биваше да допускам грешки. Още повече, че трябва да ида пак при Аида, а там болката е много.
Изтегнах се на леглото и в момента в който придърпах завивката си съм заспал.
Нощта явно съм се въртял доста, понеже като станах чаршафите бяха на топка. Изпънах ги, направих разгрявка, измих се и тръгнах към Вортекса.
Върнете се в началото Go down
vankata_r

vankata_r


Брой мнения : 49
Join date : 16.04.2010
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: капитан Нероу
Клас: Сянка/войник
Статус:
СТАЯ 17 Left_bar_bleue20/100СТАЯ 17 Empty_bar_bleue  (20/100)

СТАЯ 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 17   СТАЯ 17 Icon_minitimeНед Май 16, 2010 2:48 pm

Строполих се на леглото и заспах, даже нямах сили да се измия....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СТАЯ 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 17   СТАЯ 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СТАЯ 17
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» СТАЯ 13
» СТАЯ 11
» СТАЯ 9
» СТАЯ 7
» СТАЯ 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Имението :: Личните покои-
Идете на: