TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Йога център

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Йога център   Йога център Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 7:05 pm

Медитация или упражнения за разтягане. Това е мястото, за освобождаване на ума и тялото.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Йога център Left_bar_bleue52/100Йога център Empty_bar_bleue  (52/100)

Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йога център   Йога център Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 2:10 pm

На път за фитнеса намерих стая за йога. Усмихнах се. Тъкмо това ми трябваше. Влязох и се събух на входа. Няма как да е удобно йога с обувки, независимо дали са високи или ниски. Застанах на едно от килимчетата по-настрани от централните и започнах с упражнения за успокояване на дишането. След 15-20 минути започнах с разстяганията. Направих арка и започнах да редував издигане и спадане. След 20 минути пак се отдадох на дихателни упражнения за успокоение. И след това пак разтягане и пак дихателни. Мисля скоро да не си тръгвам.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йога център   Йога център Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 2:30 pm

Вратата на центъра се отвори и през нея влезе полугол мъж само по хавлия около кръста и с друга една на главата, с която бършеше косата си. Идваше точно от сауната и си личеше, че е дезориентиран. Когато усети, че се намира на грешното място и нечие чуждо присъствие, Чад свали кърпата от очите си като почна да се извинява.
-Съжалявам, сбъркал съм залата. Надявам се, че не съм ви обе.....е... -думите му заглъхнаха в полуотворената му уста.
Вече беше махнал кърпата и беше съзрял, че чуждото присъствие всъщност бе Анита. Косата му беше разчорлена, а погледът му беше някак учуден ту от изненада, че я вижда тук и сега, ту от радост. Знаеше, че й беше обещал да я посети още като се върне, но не му остана време, за което му беше леко гузно. Сега случайността пак бе на негова страна. Не напразно му викаха "Късметлията". Той я погледа още малко така и усмихнато каза:
-Здравей! Виждам, че си в перфектна форма.
Чад стоеше така и я наблюдаваше. Не знаеше дали случайно не му е сърдита и затова не смееше да се приближи към нея.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Йога център Left_bar_bleue52/100Йога център Empty_bar_bleue  (52/100)

Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йога център   Йога център Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 2:53 pm

Когато чух, че има някой зад мен се обърнах. Беше Чад. Пулеше се нещо.
- Дам, в добра форма съм, както и ти, както виждам... Кога се върна? Добре ли мина мисияата или там каквото беше?
Исках да си изкарам ядът на някой, че йогата нещо не помагаше...
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йога център   Йога център Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 3:15 pm

Една капка пот се стече по челото му. Даааа, беше сърдита, или ядосана или нещо такова. Той се хвана за тила и се почеса по главата като се хилеше тъпо:
-Ами да.... Все още съм цял, ха-ха-хаааа.....ааааа...
О, майко....Малката раздаваше яки намеци, биваше си я. Чад въздъхна и тръгна към нея. Стигна я, седна като скръсти краката си и я погледна право в очите. По добре да си изтърпи наказанието отколкото да се чуди как да замаже положението. Надяваше да не му е много ядосана. Все пак го харесваше, нали? А и той нямаше намерение да я разкара от живота си...все още.
Той протегна ръката си и докосна една от растите й.
-А ти как си тези дни. Не ти липсвах, нали? -ухили се пак тъпо.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Йога център Left_bar_bleue52/100Йога център Empty_bar_bleue  (52/100)

Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йога център   Йога център Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 3:30 pm

Мислеше се за интересен. Хъм, нещо май не бе наред. Мислех, че розата е от него, но май не е. Това си бе тревожно. Правеше се на тъп, а това не ми се нравеше, нямаше значение, че не бе дошъл по-рано да се видим, все пак не бяхме нищо кой знае какво. Приближих се към него и лицата ни бяха на един дъх разтояние.
- За какво да ми липсваш? Това би означавало да ми пука за теб.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йога център   Йога център Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 3:42 pm

Чад сви вежди. Не, малката нямаше да му се прави на интересна. Опита се да се изкара глупак заради нея, но търпението му се изхаби. Той я грабна за раменете силно и я придърпа към себе си.
-А не ти ли пука?
Попита я сериозно и преди да успее да отговори я целуна силно. Когато я пусна, стана доминиращо над нея, като скръсти ръце.
-Ако искаш да си изкараш ядът давай. Хайде - обиждай, викай, удряй, каквото искаш. Но го направи точно и ясно, без заобиколки. Ако ли не, стани и ме прегърни за добре дошъл. Е какво решаваш Анита Блейк?
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Йога център Left_bar_bleue52/100Йога център Empty_bar_bleue  (52/100)

Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йога център   Йога център Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 3:53 pm

Сега пък се ядосва, не го разбирам. Въздъхнах така, че да ме чуе. Уморих се от това. Станах и дигнах глава на горе. Беше си висок и малко помислих. Е и без това исках само едно нещо от него. Надигнах се на пръсти и се хванах за раменете му, скочих и обвих крака около тазът му.
- Хвани ме преди да падна, де. - и той го направи. Бе очуден. - Не съм ядосана на теб, както и да е. Да почнем от начало. - Усмихнах му се сладко и подкупващо. - Здравей. - И го целунах слтрастно, нямаше да отговоря на въпроса му дали ми пука за него, защото и аз не знаех точно. За сега това бе достатъчно.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йога център   Йога център Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:21 pm

Той пое целувката й и на свой ред отвърна. Държеше я за дупето, за да не падне. Всъщност бе сладка, такава мъничка.
-Ето това е най-хубавото посрещане, което съм получавал.
Целуна я пак леко и й се усмихна. Хрумна му какво може да я разведри:
-Ако си ядосана има само едно лечение за това.
И без да казва каквото и да е я понесе към вратата. Някак си му хареса да си я мъкне като кукла. Странно...

/Мацко пиши как те води в сауната и там продължавай/
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Йога център Left_bar_bleue52/100Йога център Empty_bar_bleue  (52/100)

Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йога център   Йога център Icon_minitimeЧет Окт 21, 2010 3:55 pm

Минах през тука за малко да си взема обувките, обух ги и се запътих за тренировка. Нямаше да се къпя пак, щеше да е тъпо.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
Sponsored content





Йога център Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Йога център   Йога център Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Йога център
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Имението :: Медитериум-
Идете на: