TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Плувният басейн

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 7:06 pm

Той е закрит, дълъг 200 м. придружен със съблекалня.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue52/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (52/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 2:56 pm

Влязох и останах изумена, бе толкова голям. Отидох до един шезлонг и опънах кърпата върху него. Съблякох роклята и скочих във водата. Тя бе идеална, нито гореща, нито студена. Гмурнах се няколко пъти и после започнах да правя няколко обиколки на целия басейн. След 15 минути излязох и се излегнах на шезлонга. Само да изсъхна и пак във водата.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 3:22 pm

-Казах ти, че ще те намеря.
Анита се обърна и видя червенокосия младеж да стои облегнат на касата на вратата в лека усмивка.
-Сори, баса беше важен, бях заложил пари на мага. Добре, че се справи, че щеше да ми отиде заплатата, хахаха.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue52/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (52/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 3:29 pm

- Радвам се за теб. - Казах леко хладно.
Станах и пак скочих в басейна. Ако искаше, можеше да се помоли да му простя. Няма да се дам лесно втори път.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 3:35 pm

Хах, беше се обидила. Жени... Но той не се отказваше лесно. Съблече дрехите си като остана само по боксерки и скочи в басейна. Настигна я:
-Явно ми се сърдиш. Да направим така. Правим 2 дължини, ако спечеля ми прощаваш, ако ти ги преплуваш преди мен, ще ти се реванширам по някакъв начин. Съгласна ли си?
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue52/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (52/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 3:41 pm

Погледнах го с усмивка. От много време никой не е могъл да ме победи в плуване. Обърнах се запознах да плувам бързо без да го изчака. Можех да издържам без въздух много време. Нека видим кой е по-добър. Стигнах края на басейна и се обърнах с тласък. Май го мернах до мен. Не му обърнах внимание и продължих да плувам.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 3:56 pm

Той само се усмихна и тръгна. Няколко секунди след като Анита го подмина усети леко придвижване на водата под себе си. Погледна надолу, водата бе достатъчно чиста, че да не дразни очите и видя как Чад я подмива. Плуваше стил жаба и то толкова бързо, че чак си беше плашещо. Когато Блейк стигна до края на втората обиколка той вече я чакаше с разперени ръце и преди да успее да каже нещо я беше прегърнал. Стискаше я така, че да не може да се измъкне. Доближи лице до нейното:
-Е, прощаваш ли ми?
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue52/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (52/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 4:18 pm

-Хмм, ще си помисля.
Бях му простила, но не бе нужно да знае още. Мислеше, че както ме бе хванал не можех да се измъкна, но се лъжеше, жестоко. Поех си въздух и се оптопих на долу. Измъкнах се от ръцете му и след секунда бях зад него.
- Внимавай, да не ти се случва често, не съм търпелива.
Залепих една целувка на вратът му и излязох от басейна. Излегнах се на шезлонга.
- Ще се присъединиш ли или ще киснеш във водата цял ден?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 4:26 pm

Той излезе от басейна, хвана я и я повдигна все едно вдигаше перце. Легна на шезлонга, а нея постави върху себе си.
-Мисля, че така е по-добре. А ти?
Чад изключително много се забавляваше от малката им игра.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue52/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (52/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 6:11 pm

Усещането за тялото му под моето бе изключително добро. Бяхме мокри и леко се пързаляхме. Усмихнем му се сладко.
- Дам, добре е.
Наместих се малко и вече бях по корем върху него. Поставих брадичката си върху гърдите му и се загледах мислено. Придърпах се нагоре и лицето ми бе срещу неговото.
- И сега?
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 6:35 pm

-Сегааа... -Чад се заигра с косата й - Сега си избери един.
Хамилтон показа показалеца и средният си пръст пред Анита.
-Левия или десния?
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue52/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (52/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 6:38 pm

Тотално ме обърка. Хванах показалеца му и направих въпросителна физиономия и чаках.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 6:47 pm

-Хъх - доволна усмивка се появи на лицето му. Избра правилният пръст. Малка късметлийка. Той я грабна и я понесе към ръба на басейна. Хвърли я вътре и скочи при нея. Когато Анита се надигна от първоначалното потъване той я притисна до стената и облиза врата й.
-Кажи ми, красавице, някога правила ли си го под вода?
Чад галеше дупето й с едната си ръка, като от време на време го стискаше.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue52/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (52/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 7:10 pm

Харесваше ми какво правеше с дупето ми. Обхванах кръста му с крака и го придъпах още към мен.
- Ммммм. Не мога да се сетя точно сега. Пък и се съмнявам да искаш да знаеш, нали?
И го целунах. Първоначално леко, почти без да го докосвам после по-силно и леко захапах долната му устна. Обърнах ръка зад вратът ми и леко разхлабих възела на горнището. Нека само го махне ако иска. Минах през целия му гръб с нокти забити леко в мускулите. Зарових пръсти в косата му.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 7:33 pm

О, добре. Малката се даваше без бой. Той махна банският й и после смъкна боксерките си. Остави ги да се носят по повърхността. С едната ръка пак хвана малкият й, стегнат задник, а с другата...Другата плъзна по гърдите й, през корема като леко я драскаше и продължи към сгънката. Масажираше клитора и няколко минути. Анита почна да стене. Водата придаваше странно усещане. Вкара пръста си надълбоко - бавно и нежно. Усещаше влагата й. Топла за разлика от водата. След няколко минути го изкара и на негово място се появи члена му. Проникна по същият начин. Няколко бавни тласъка и почна да засилва. Момичето го беше обкрачило и така проникването бе още по-дълбоко. Тласък след тласък Чад движеше всяка една част от тялото си и целуваше всичко - лицето, устните, врата, гърдите. Малко по малко играта загрубя. Блъскаше я в стената не прекалено силно, но достатъчно за да я накара да стене по-силно и по-силно. Движенията станаха бързи, груби, после пак бавни и нежни. Бе толкова добър, че Анита изсъхваше през 5 минути. В тези моменти Чад излизаше от нея напълно и пак проникваше с малка доза вода.

/Продължавай както ти е кеф мацко Smile/


Последната промяна е направена от poli_dreamz на Нед Юни 20, 2010 1:51 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue52/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (52/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 8:20 pm

Целуваше ме и ме подлудяваше. Стенанията ми се превърнаха във викове и ръцете ми се впиха в раменете му. Леко го раздрах и миризмата на кръв ме побърка. Целуваше гърдите ми и усещанията ставаха невероятни. Придърпах главата му към мен и го целунах страстно и дълбоко. Покрай нас се бяха образували толкова много вълнички. Усещането на водата и неговия член в мен ме караха да крещя от удоволствие.Целувах го многократно и прекарвах ръце по раменете и ръцете му. Ако бях някоя нежна женичка да бях станала цялата синя по гърбът. Отпуснах краката си от тазът му и го побутнах малко.
- Хайде да сменим малко. Не мислиш ли?
Той се отдръпна с леко изненадана физиономия. Целунах го страстно и се обърнах с гръб към него. Хванах ръцете му у го сложих на ханша ми и леко надигнах дупе. Той ме похвана и се усети, какво се иска от него. Започна да ме милва с ръце и да ме стимулира. Навлезе в мен и не спираше играта на ръцете си. Аз се подпрях на ръбът на басейна и стенанията ми се увеличаваха супер много. С едната си ръка играеше с гърдите ми, а другата започна да шари навсякъде. Свърших безброй пъти, но той не. Трябваше да му призная издръжлив беше. Завъртях леко бедра и усещането вътре в мен бе убийствено. Без да се отделям от него така се извъртях, че пак бяхме лице в лице. Беше премрежил поглед, явно и на него му харесваше. Не можех да се сдържа и забих зъби във вратът му. Той явно не възрази и продължи да навлиза в мен по-дълбоко и по-дълбоко. Аз вече умалявах и това ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 8:50 pm

О, даа. Бива си я малката. Чад реши да си поиграе още малко. Хвана единият й крак и го положи на рамото си. Проникна дълбоко, още повече от преди. Положи ръце на гърдите й и я облегна на парапета на басейна. Не ги пускаше. Тя леко изви торсът си назад и така проникването беше още по-възбуждащо. Тя не спираше да скимти, мърка и да свършва. Чад се наведе към нея и леко я захапа за брадичката. Време беше да впусне всичко в действие. Пусна кракът й, обърна я пак с гръб и рязко проникна. Движенията почнаха да се засилват. По-бързи и по-бързи. Масажираше клитора й с три пръста. С другата ръка хвана косата й и я придърпа към главата му. Впи зъби във врата, в гърба, навсякъде. Тласъците станаха още по-бързи и мощни. След няколко минути Анита едвам се държеше от екстаз. Чад набъбна за последно, тя свърши с вик, който оглуши залата. Той на свой ред извади пениса си от нея и се изпразни във водата. Голям праз, миеха го всеки ден.
Дампирчето стоеше така обърната, облегнала се на стената и не можеше да си поеме дъх. Той също дишаше трудно. Усмивката се разля по лицето му.


Последната промяна е направена от poli_dreamz на Нед Юни 20, 2010 1:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue52/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (52/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 9:02 pm

Дадох си няколко минути да се успокоя. Повдигнах се на ръце и седнах на края на басейна.
- Да знаеш не бе нужно да свършваш вън, можеше и в мен, аз съм безплодна. - Казах го с усмивка и без свян, което си бе истина, си бе такава. - Сега ако ми дадеш банския може да продължим в моята стая или си уморен. - Наведох се към него и придърпах главата му. Целунах го и във водата виждах цялото му величие. Виждах как не остана безразличен към целувката.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 9:07 pm

-Може да ме поканиш в стаята си ако искаш. Тъкмо ще знам къде да мога да те намеря.
Да, целувката му хареса. Играта си я биваше.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue52/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (52/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 9:14 pm

Отдръпнах се и се подпрях на лакти.
- Това и направих току що, но първо трябва да се облечем, не мислиш ли? Или искаш всички в имението да ни видят така?
Хайде де, писна ми да седя тука. Не, че ми дремеше, че ще ни видят, но все пак. В стаята ми щях да се чувствам по добре.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 9:24 pm

-Тогава да се обличаме.
Излезнаха от басейна, като взеха банските си. Подсушиха се и се облякоха. Чад я хвана през рамо и двамата се махнаха от тук. Време беше Блейк да му покаже покоите си.
Върнете се в началото Go down
Veskin7
Admin
Veskin7


Брой мнения : 279
Join date : 23.04.2010
Age : 41
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: Вескин Сентинел
Клас: Войн
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue70/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (70/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 3:07 pm

Най накрая пристигнахме. Едва едва успяхме да свалим дрехите си останахме по боксерки. Нямаше как да плуваме в това състояние, затова се топнахме в плитката част на басейна. Водата действаше добре. Аз лично се отпуснах. Стояхме така и нямахме сили да говорим. След 15 минути някъде аз взех думата.

- Чудно какво ли още ще измисли този Евенстийл? Но май точно от това имах нужда. Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
http://www.diablowiki.net/User:Veskin7_Bukito
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeЧет Юни 17, 2010 11:20 pm

По едно време момчетата видяха през огромните стъклени стени, че е почнало да се свечерява. От съблекалнята се чу говор, който все повече и повече се приближаваше.
-Неее... и той какво й казал?
-Че ще й се обади.
-Ще й се обади?! Какво значи това?
-Не знам, някакъв стар израз. Явно преди е имало някакви кутийки с които да се свързват хората на далечни разстояния.
-Смятайййй. Хахаха....
През вратата излезнаха две момичета. Хубавки и явно весели.
Плувният басейн Bikinigirlsbybramleech

Бяха по бански. Когато видяха двамата мъже в басейна се спряха:
-А, вече има някой. Момчета ще ви пречим ли, ако поплуваме малко? - провикна се закачливо блондинката.
Върнете се в началото Go down
Dakata

Dakata


Брой мнения : 168
Join date : 03.06.2010
Age : 31
Местожителство : Сливен

Профил на героя
Име: Валак Аум
Клас: Мечмайстор
Статус:
Плувният басейн Left_bar_bleue40/100Плувният басейн Empty_bar_bleue  (40/100)

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeПет Юни 18, 2010 12:06 pm

-Супер, тренировката ми се отрази доста добре.Раздвижих си мускулите.Научих доста неща от учителя за отрицателно време.Доста е добър.Надявам се на още много неща да ме научи.
Потопих се под вода да реанимират малко мускулите ми.Болката вече не беше толкова гадна.Изкарах си главата и се завлякох към брега.Подпрях се с ръце и почивах.
Докато си седях дойдоха две момичета, но хич не ми беше до това.Просто исках малко почивка, нищо повече.
Едната ме попита дали ще им пречим.
-На мен лично няма да ми пречите, заповядайте.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitimeПет Юни 18, 2010 12:32 pm

-Чудесно - изкикоти се русокосата, застана на ръба на басейна, точно над Вал и скочи, като малко се застоя, за да може момчето да се наслади на формите й.
Брюнетката я последва и момичетата направиха няколко дължини. Накрая се спряха до момчетата.
-Какво ви е сладури? Май не сте в настроение, изглеждате доста отпаднали, а и тези синини.
мацките се чудеха как може такива симпатяги да са толкова натъртени.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плувният басейн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плувният басейн   Плувният басейн Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плувният басейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Имението :: Медитериум-
Идете на: