TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 АТЛЕТИУМ

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dakata

Dakata


Брой мнения : 168
Join date : 03.06.2010
Age : 31
Местожителство : Сливен

Профил на героя
Име: Валак Аум
Клас: Мечмайстор
Статус:
АТЛЕТИУМ - Page 2 Left_bar_bleue40/100АТЛЕТИУМ - Page 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

АТЛЕТИУМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АТЛЕТИУМ   АТЛЕТИУМ - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 9:38 pm

-Надявах се да се науча на нещо ,да си подобря уменията ,които имам.Да стана велик боец и да се боря с изчадията.Да стана непобедим воин.
Мал'Ганис ми каза
- Вал в момента само ти ме виждаш.Той е доста силен ,внимавай какво говориш и си мълчи за мен ,по-хубаво да не знае.Може да те научи на много неща ,но може и да не оцелееш на изпитанията му.Твърде опасно е ,надявам се да си готов да поемеш този риск.Не се знае какво е подготвил.
Върнете се в началото Go down
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

АТЛЕТИУМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: АТЛЕТИУМ   АТЛЕТИУМ - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 9:48 pm

-Ахааа...браво, браво. Е й? Аз какво да направя? Като те гледам ти си самурай или нещо подобно. Аз, братле, си служа само с тези бебчета.
Майкъл погали пушката си.
-Глей ся пич! Виждаш ли я оная бялата сграда? Да?! Ок! Това е катедралата. Значи отиваш там и търсиш някой от двамата гилдмайстори - Милена или Гридор. Те ще те изпитат да видят дали ставаш. Така де няма да взимаме слабаци, я! Айдееее бегай!
Майкъл го тупна по гърба, за да го подкани и пак се прицели в мишената. Изстрела му бе безпогрешен.


/Пиши как влизаш в Катедралата и чакаш някой да дойде/
Върнете се в началото Go down
 
АТЛЕТИУМ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Учебен Център :: Атлетиум-
Идете на: