TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Анита

Go down 
АвторСъобщение
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Анита Left_bar_bleue52/100Анита Empty_bar_bleue  (52/100)

Анита Empty
ПисанеЗаглавие: Анита   Анита Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 6:20 pm

Аз съм дампир. Какво е това ли? Еми, плод на убийство. Ще ви разкажа нещо, което се случи преди толкова много години, че вече не ги броя. Майка ми била бременна с мен, когато един вампир я нападнал. Той искал да я направи вампир, но не успял. Кръвта му стигнала до бебето (мен) и убило нея. Аз съм се родила, когато тя дала последни си дъх, за да ми даде име. То е Анита. Анита Блейк. Израснах по приютите. Никой не искаше да ме осинови. Но в момента съм им благодарна. Нуждаех се от кръв за да преживявам, а приютите никога не се стараеха да разберат причината за смъртта на децата. Когато ме изхвърлиха от приюта бях на 18. Аз започнах да реализирам мечтата си. Станах певица по клубовете. Имах странната дарба да променям спомените на всеки, стига да мога да го гледам в очите. Така си спестих много ядове. И успявах да се нахраня без никой да заподозре нищо. Но проблема бе, че където и да работех, винаги започваха да се бият и убиват, за моето внимание. Не знам какво толкова ги караше да се държат като животни. Но продължих напред. След изминаването на няколко години забелязах, че не се променям и не старея. Ужасих се в първия момент. Защо бе така? Не се задържах на едно място повече от 5-6 години. Спрях да броя рождените си дни. Вече нямам такъв. След известно време ми писна да пея. Първите 100 години беше интересно .Имах едни ножове и един пистолет. Не разбирах от марки и така и не се постарах да запомня какъв е. Но знаех ножовете какви са, викаха им ножове на риддик. Бяха извити към лактите, а не напред като обикновените. Бяха много удобни и ми бяха любими. Тогава ми хрумна да стана наемен убиец. За това тръгнах към Чехия. Един ми каза, че тука мога да ме научат перфектно как да боравя с всякакъв вид оръжие.
Аз съм руса и със сиви очи. Имам татуировка по целия гръб изразяваща се в красив бял дракон. На скулите имам татуировки на 4 звездички. Имам и пиърсинги по целите уши, долната устна и на езика. Не съм висока, даже съм ниска. За това носех много високи ботуши. Всеки би казал, че не са удобни за тичане или подобни мероприятия, но грешаха. Можех да тичам идеално с тях. Даже много по бързо от колкото повечето хора. Е, искам да се уча. Дано ме приемат.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
 
Анита
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Началото :: Герои-
Идете на: