TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Валак Аум

Go down 
АвторСъобщение
Dakata

Dakata


Брой мнения : 168
Join date : 03.06.2010
Age : 31
Местожителство : Сливен

Профил на героя
Име: Валак Аум
Клас: Мечмайстор
Статус:
Валак Аум Left_bar_bleue40/100Валак Аум Empty_bar_bleue  (40/100)

Валак Аум Empty
ПисанеЗаглавие: Валак Аум   Валак Аум Icon_minitimeСря Юни 09, 2010 9:27 pm

Името ми е Валак Аум.Беше ми дадено от човека ,който ме спаси от демоните ,когато бях малко дете.Валак е име на демон и затова той реши да ми го даде.Аз нямах родители ,само него.Новия ми настойник си нямаше име ,никой не го знаеш ,просто ми беше казал ,че е прокълнато и който го изрече умира.Той беше главнокомандващ на защитната армия в Омония.След като навърших 8 години ,започна моето обучение ,като боец.Първо носих само оръжията и се учих да се отбранявам.Множество белези ми останаха по гърба от неуспешната ми защита.Напомняха ми ,какво би станало в реални условия.След 4 години интензивни тренировки и множество наранявания ,най после овладях защитата до съвършенство.Oставаха ми още 6 години обучение да стана майстор на меча.Взех си всички избити с максимално добър резултат.
Една вечер ни нападнаха отново тези демони ,водеше се ожесточена битка.Отблъснахме ги ,но "той" беше мъртъв.Взех му меча и потеглих на някъде ,без посока ,но с цел - да намеря сила, с която ще успея да прочистя света сам.След години скитане бях стигнал до една порутена сграда.Реших да вляза да си почина малко ,от толкова много скитане и битки се бях уморил.Поогледах се и видях следи от битка и един рафт с книги.Реших да почета малко и отворих една.Изведнъж всичко спря.Появи се някакъв човекоподобен със странни сили ,които не бях виждал до сега.Започна да ме атакува с някаква огнена магия ,скрих се зад една колона.Извадих си меча и бях готов за бой.Засилих се срещу него ,той изпрати към мен огнено кълбо ,прорязах си път с меча и стигнах до него и го забих в него.Той изкрещя - Стоооой.Замръзнах на място и не можех да се мръдна.Попита ме - от къде имаш този меч.Разказах му всичко и от кого го взех.Мага ми каза ,че това е Рагнарок - меча на унищожението.Каза ми ,че не всеки може да контролира силата му ,а аз виждах просто оръжие ,което ми беше завещано от настойника ми.Попитах го за името му.Магьосника отговори - аз съм Мал'Ганис ,защитник на тъмното слово и пазител на книгата с демонични заклинания.Моята цел е да намеря избрания и да му служа и ето ,че това си ти.Вземи книгата и я дръж винаги до себе си ,когато имаш нужда ,аз ще ти помогна.Попитах го ,дали може да ме научи и аз да бъда маг ,като него ,но той ми отвърна ,че съм боец и това ми е призванието.Закачих книгата с една верига около кръса ми за по-сигурно и продължих моя път...


Валак
Валак Аум Swordsmanbyeihel


Мал'Ганис
Валак Аум Malganis
Върнете се в началото Go down
 
Валак Аум
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Началото :: Герои-
Идете на: