TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сауната

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Сауната   Сауната Icon_minitimeНед Юни 27, 2010 1:01 pm

Сауната в Медитериума бе достатъчно голяма, че да събере членовете на цялото имение.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Сауната Left_bar_bleue52/100Сауната Empty_bar_bleue  (52/100)

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:29 pm

Понесе ме на някъде и се оказа сауна. Беше си доста голяма и просторна. Яко.
- Ммм, тука е доста голямо. Пусни ме на някоя пейка за малко.
Той направи каквото му казах и аз се съблякох по бански.
- Мисля, че така ще ми е по удобно. Как мислиш?
За момент ми се прийска да скоча на вратът му и да впия зъби в него и да си хапна малко от него, богове, все едно бе храна. Досмеша ме и се позасмях леко. Седнах на пейката и след това се излегнах на нея. Бе удобна. Ставаше доста топло и тялото ми започна да се загрява.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:45 pm

-Мисля, че е перфектно.
Той отиде до нея, надигна главата й и я постави в скута си. Без това се беше запътил на тук, знаеше, че това ще я успокои. Какво по-добро от едно отпускане на тялото. Положи пръст на челото й и я запита:
-Ще споделиш ли какво те гложди или ще ми кажеш, че не е моя работа?
Въпреки, че го каза с усмивка, в тонът му се улавяше твърдостта с която винаги говореше. Очакваше, че тя ще избере вторият вариант и ще го прати по дяволите, но все пак реши да пробва. Така де не знаеше какви точно са отношенията им, но не можеше да стои напълно безучастно, нали?
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Сауната Left_bar_bleue52/100Сауната Empty_bar_bleue  (52/100)

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 4:54 pm

Така бе доста удобно. Погледнах на горе и се взрях в лицето му. Усмихнах се.
- Прав си, не е твоя работа.
С едната си ръка взех неговата, кояато бе на челото ми, и я доближих до устните си. Целунах дланта и китката и преди да се усети го захапах. Кръвтта му ве толкова сладка и хубава. Не мислех, а действах инстинктивно, това нямаше да го убие.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 5:24 pm

Чад се намръщи леко, стискайки очи от болка. Но не дръпна ръката си. Остави я да се напие. Така или иначе щеше да й го върне по-нататък. Когато утоли жаждата си и го пусна той вдигна ръка към себе си. Близна китката си точно на дупките, от където кръвта почваше да спира. Подпря глава на дървената стена и затвори очи. Опитваше се да събере намалелите му сили.
-Не знам какво толкова й харесвате на човешката кръв. Нито е вкусна, нито нищо.
Продължаваше да стой така със затворени очи и мислеше за отминали моменти. За първи път го хапеше вампир. Чувството бе странно. Не само, че цедеше кръвта и живота му, но също така и енергията му.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Сауната Left_bar_bleue52/100Сауната Empty_bar_bleue  (52/100)

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 10:54 am

Отпуснах се доволна и се протегнах. Изчаках няколко момента преди да му отговоря.
- За теб не е нищо, но за мен е всичко. Странното е, че преди малко пак пих, но не успях да устоя на аромата ти. Ухаеш много добре. Съжелявам не трябваше да го правя.
Надигнах се и с едно движение вече бях върху него.
- Нали не ми се сърдиш?
Не ми се искаше да се караме точно сега, вече бях доволна и малко щастлива, сигурно на лицето ми показваше задоволство и със сигурно не и разкаянието което се опитвах да докарам. Чувствам се толкова жизнена и определено имах много енергия за изразходване.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 5:49 pm

Той доближи главата си до нейната и челата им се докоснаха. Той въздъхна:
-Не, не ти се сърдя. Може би трябва, но какво да те правя. Но сега пък съм отпаднал и трябва да направиш нещо, за да ми повдигнеш настроението.
Червенокоското се усмихна закачливо:
-Идва ли ти нещо на ум?
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Сауната Left_bar_bleue52/100Сауната Empty_bar_bleue  (52/100)

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 2:00 pm

Усмихнах му се дяволито и леко прехапах устни.
- Много неща ми идват на ум, но да видим до къде ще стигнем. Какво ще кажеш за един лек масаж като за начало?
Без да чакам отговор леко го натиснах назад към стената и без да се отмествам започнах да масажирам раменете и гърдите. Тъй като бяхме и двамата вече доста поизпотени ръцете ми се хлъзгаха по него и леко ме досмеша. Погледнах го и имах чувството, че на раменете ми има малки дяволчета, който ме подтикваха към лудурий. Усещах как мускулите му се поотпуснаха и тогава устните ми се включоха. Наведох се към него и започнах да го целувам по раменете, вратът и гърдите, без да спирам да го масажирам. Прокарвах внимателно ръце и по корема и назад по гърбът, все едно го прегръщах, и се отдръпнах.
– така добре ли е? Повдигна ли ти ...... настроението?
Огледах го и ми хареса това, което видях. Стегнатот му тяло. Разчорлената му коса. Играех си с обицата в устата ми и изкарах топчето между зъбите си и започнах да го въртя напред-назад. Изчаквах реакцията му.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 7:42 pm

Той хвана главата й с едната си ръка и я присламчи към своята. Близна обицата й с езика си и после го вкара в цялата уста. Поигра си малко с капризното бижу. Доставяше му удоволствие. После хвана ръката й и я прокара надолу по слабините си.
-Усети сама....
Определено "настроението му" беше повдигнато. Сега е момента да върне жеста.
-Нека повдигнем и твоето.
С това Чад я повдигна и я обърна с гръб към него. Анита усети как топлите му ръце се плъзват по гръбначният й стълб, после се връщат към гушата и описват раменете й. Почти не я стискаше, по-скоро беше галене. Само на свивката на раменете си позволяваше да използва повечко сила. По вече потните им тела течаха капчици. Чад се наведе и облиза врата й все едно бе близалка.
-Как е настроението ти сега?
Беше я прегърнал и покрил почти цялата като щит.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Сауната Left_bar_bleue52/100Сауната Empty_bar_bleue  (52/100)

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 8:41 pm

Усмихнах се победоносно. Сега бе негов ред да усети настроението ми. Хванах ръката му и я прекарах по корема ми. Потръпнах от прекрасното усещане. Насочих го към бикините и той сам се зае със задачата. Вдигнах ръце и преместих косата си на дясната си страна и с лявата ръка придърпах главата му и се завъртях така, че да го целуна. Раздвижих леко ханша си и го усетих как потръпна и той. Е, аз му оправих настроението, сега бе време той да оправи моето. Което си бе лесно според мен.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeСъб Сеп 04, 2010 7:29 pm

Пръстите на Чад се плъзнаха през плата на бикините и навлезнаха точно там където искаше Анита. Той усети желанието й, нямаше грешка, че го иска точно тук и сега. Ако не друго поне не беше срамежлива или притеснена, че някой може да ги хване. Той също. Знаеше, че повечето хора ще са по задачи и тренировки. Повечето не си позволяваха да лентяйстват като него. Но това изобщо не го правеше по-слаб от останалите. Даже напротив....
И така сигурен, че никой няма да нахълта и прекъсне забавата им показалецът му почна да си играе с нежните й части. Възглавничките му нежно галеха кожата й като от време на време забързваше кръговратите движения, които описваше и не след дълго навлезе бавно в нея. Пръстът му потъна в топлата й, влажна вътрешност и момичето леко изстена. Чад продължи с въртеливите движения и възбудата й се увеличаваше с всяка изминала секунда. С другата си ръка мъжът мачкаше гърдата й, като преди това положи главата й излегната на рамото си и така можеше да я целуне когато си пожелае. А това ставаше често. Даде си сметка, че наистина се наслаждава на малкото й тяло. А защо да не? Хубава е, игрива е, дава му това което иска, тя самата също не се оплаква. Че не се познават добре, не се познават. Но какво от това?! Като гледа тя не кипи от ентусиазъм за опознаване. Ако иска може и да й разкаже повече за себе си. Кой знае...
Малката вече беше почнала да се подмокря и разгорещява доволно. Той я обърна и я положи да легне. Свали бикините и сутиена й, захапа зърното й и продължи надолу. Завря главата си в така възбудената част и грапавият му език почна да си прокарва път навътре и навътре. Анита стискаше косата му и премрежваше очи от удоволствие. Чад си поигра така за известно време и след като му омръзна реши, че е време за съществената част. Желанието и на двамата се увеличаваше. Той легна върху нея и целуна нослето й. Чудно защо като я гледаше му заприлича на малко бяло зайче. Не бе в негов стил да се лигави, но сега не се сдържа и се захили толкова силно, че момичето се чудеше какво става. Той само и каза да не се притеснява и още преди да е спрял да обяснява проникна в нея с бавно движение. Вдигна краката й и те обхванаха кръста му. Торсът му беше ту повдигнат когато забързваше, ту лягаше върху нея за да усети кожата й. Целуваше шията и лицето й, от време на време леко захапваше ушите й и продължаваше да напира все по-бързо и по-грубо. Парата ги закриваше и придаваше интересна представа за цялото преживяване.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Сауната Left_bar_bleue52/100Сауната Empty_bar_bleue  (52/100)

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 6:56 pm

Това преживяване ми хареса толкова много. Отвъщах на всичките му милувки. Бяхме потни и превъзбудени и ръцете ми се плъзгаха по цялото му тяло. Тялото ми бе на прага на силите си.
- Хайде, миличак, харесва ми всичко което правиш, изчездаш всичките ми силици, ахх, да..
Прошепнах в ухото му и се вкопчих по силно в него.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 9:37 pm

Чад я хвана за дупето и стана с нея. Отиде до стената и я блъсна в нея. Анита обви краката си около кръста му, а той проникна отново в нея както си бяха в тази поза. От време на време приклякваше леко за по-силен ефект. Наслаждаваше се на всяка нейна част-лицето, шията, гърдите. Когато парата я закриваше той я намираше наново с целувки. Докосванията му бяха толкова обсебващи, милувките спиращи дъха. Момичето имаше чувството, че наистина я изцежда цялата отвътре, но по-хубаво изцеждане от това не можеше и да има. Ако можеше щеше да се разтопи в обятията му.
Докато продължаваше всичко това вратата на сауната се отвори и вътре нахлу някакъв младеж, чието лице така и не видяха ясно, а и едва ли и той видя техните. Чу се само викът му:
-Какво по дяволите правите вие тууккккк......
Младока беше повече от сепнат и стресиран от гледката. Едва ли за него сауната беше място за полови сношения. Чад рязко се обърна и преди онзи да успее да реагира изстреля към него част от аурата си. Тя го изблъска навън и тръшна вратата под носа му.
-Я изчезвай от тук, шмугльо.
Двамата се засмяха звучно. Чуха се няколко тропания от външната врата, една-две ругатни и накрая недоволните, троснати стъпки на момчето. Червенокосият хвана лицето на Анита докато се смееше и я целуна по бузата.
-Ей сега ще се разнесат едни слухове....
Мъжът продължаваше да се смее и да я целува. Така изглеждаше толкова лъчезарно и детски. Той продължи да доставя удоволствие и на себе си и на нея. Повече от половин час ръцете му не я изпускаха от себе си, а очите му не я изпускаха от погледа си. След близо 40 минути той опря ръце на стената и забърза движенията. Ани чувстваше как изгаря отвътре. Чад стисна очи, потта се стичаше по челото му. Грубите му прониквания се засилиха и след минута- две от гърлата им излезоха викове на задоволство. Чад си пое дъх, подхвана я пак и я занесе на пейката, като я положи да си почине, а той самият стоеше седнал до нея и гледаше в една точка.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Сауната Left_bar_bleue52/100Сауната Empty_bar_bleue  (52/100)

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 10:56 pm

Бях толкова отпусната и задоволена, както не съм била от години.
- Ах, ах. Надявам се, че няма да се притесняваш от слуховете? А видяли кой беше? Кофти за него. Ха-ха-ха. Не съм се чувствала така от толкова много години.
Протегнах се и ми се прииска да се прибера в стаята си и да лежа на леглото поне цял ден, сгушена в него, но се съмнявам да мога да стана и да си намеря дрехите, пък камо ли да стигна до другата стая за обувките и после до моята стая..
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 4:55 pm

-Кой аз?! Притеснен?! Ха ха ха. Който и да беше едва ли ще посещава сауната за известно време хахахаха.
Чад се изправи, хвана я и я вдигна на ръце. Събраха си дрехите, измиха се, облякоха се и излезнаха от залата.
-Ще отидем да ти влеем малко сили в организъмчето. -каза той като се усмихна широко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сауната Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сауната   Сауната Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сауната
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Имението :: Медитериум-
Идете на: