TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ВОРТЕКС

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
vankata_r

vankata_r


Брой мнения : 49
Join date : 16.04.2010
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: капитан Нероу
Клас: Сянка/войник
Статус:
ВОРТЕКС - Page 2 Left_bar_bleue20/100ВОРТЕКС - Page 2 Empty_bar_bleue  (20/100)

ВОРТЕКС - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВОРТЕКС   ВОРТЕКС - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 8:11 pm

Станах от масата с малко замайване и се насочих към изхода, обърах се ис е поклоних, тъй като не можех да говоря. Насочихс е към стаята ми, трябваше да отмия потта от тялото си. Този път огъня не беше толкова силен и по кожата ми остана лепкава слуз в резултат на обилното потене. А и ако трябваше да чакам половин час, най-доброто място беше в стаята ми. Така щях да мога да селюбувам на новопостигната ми човешка част и в същото среме да се приготвя за тренировката.
След като мина около час и вече можех да произнасям членоразделно повечто думи, се насочих към фоайето. Не пропусках да се огледам във всяка повърхност за да се радвамна очите си.
Трябваше да намеря и този Миньон, каде ли ще е, мисля да видя в Атлетиума, ако не ще пристъпя към подземията, може би се крие там...
Върнете се в началото Go down
 
ВОРТЕКС
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Учебен Център :: Вортекс-
Идете на: