TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кабаре "Сладкопойна птичка"

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
crazyfille

crazyfille


Брой мнения : 313
Join date : 27.04.2010
Age : 35
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: Евгения Мариовска
Клас: Вампир
Статус:
Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Left_bar_bleue70/100Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)

Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабаре "Сладкопойна птичка"   Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 5:54 pm

Когато ме целуна не се сдържах и го прегърнах. Исках го тук и сега, но вместо това трябваше да отправя тези желания към Фортуна. Когато ме пусна обаче погледът ми не показваше нищо. Не знам какво ми става. Въпреки всичко, което стана помежду ни се чувствах странно. Цялата ситуация беше странна. Може би защото прекалено много си приличахме. Не знам и не ми се мислеше.
-Нямам нужда от нищо. От теб искам само в момента, в който влезна в стаята му да засичаш половин час. Мине ли това време елеминирай всичките му гардове.
Запътих се към кабарето, като преди да излезна се обърнах и го погледнах сурово:
-Не мислиш, че ще се леша от вечерята си, нали?...
Не дочаках отговор, въпроса беше повече от реторичен. Фортуна щеше да умре, но по моя начин. Убит от вампир. Добър план, нали. Така никой няма да заподозре гости на хотела или пък някой наемник.
Оставих го сам с мислите си. Кой знае какво се върти в главата му. Върнах се при Лоренцо вече с чантата си и седнах.
-Е, ще тръгваме ли, чаровни господине.
Взех чашата си и изпих всичко. Нали щях да се държа като пияна. Това, което господинчето не знае е, че държа изключително много на алкохол. Нещо с което не се гордея. Все още имам онези горчиви пиянски спомени. Но сега ще се преструвам, че и малко ми е достатъчно, за да се нафиркам.
Върнете се в началото Go down
https://travelstar.bulgarianforum.net
Veskin7
Admin
Veskin7


Брой мнения : 279
Join date : 23.04.2010
Age : 41
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: Вескин Сентинел
Клас: Войн
Статус:
Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Left_bar_bleue70/100Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)

Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабаре "Сладкопойна птичка"   Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 6:11 pm

Лоренцо я хвана под ръка и двамада тръгнаха навън, последвани от гардовете. Ния видя Локър да говори с Бароса, уговаряха парите. След минута бяха в луксозната лимузина. Настаниха се в просторния кожен салон на колата и Лоренцо попита с изражението на баровец:

- Е, накъде да летим, милейди? Знам някои тихи места, но сега е твоята вечер, ти избери къде отиваме.

Личеше му, че се забавлява. Щофьорът чакаше нейната команда.
Върнете се в началото Go down
http://www.diablowiki.net/User:Veskin7_Bukito
crazyfille

crazyfille


Брой мнения : 313
Join date : 27.04.2010
Age : 35
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: Евгения Мариовска
Клас: Вампир
Статус:
Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Left_bar_bleue70/100Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Empty_bar_bleue  (70/100)

Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабаре "Сладкопойна птичка"   Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 23, 2010 6:23 pm

-Моята вечер?! Добре, нека помисля....Хммм....разгледах всички магазини и заведения. Не ми се обикаля по снобарски места.
Замислих се.
-А! Сетих се! Какво ще кажеш да отидем в парка. Чух, че през ноща е наистина красив, а по средата имало невероятно хубав фонтан. Ако е даже на половина хубав на този в Рим, значи ще ми хареса. Какво ще кажеш?
Гледах като дете в сладкарски магазин. Надявах се да изпълни молбата ми, поне там нямаше да има навалица по това време, а и щеше да е на открито. Без това имахме цяла нощ на разположение.
Върнете се в началото Go down
https://travelstar.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабаре "Сладкопойна птичка"   Кабаре "Сладкопойна птичка" - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабаре "Сладкопойна птичка"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Карта :: Градове :: Милано-
Идете на: