TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 СТАЯ 7

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeПон Апр 19, 2010 2:13 pm

Стаята е единична. Разполага с баня, легло, двукрил гардероб, маса, шкаф и прозорец. Ако ученикът иска може да дообзавежда стаята си по личният си вкус.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeВто Юни 08, 2010 11:19 pm

Минах през какви ли не коридори и врати. накрая намерих коридора за стаите. Минах покрай всички докато не намерих тази която исках. Седма, любимото ми число. Влязох и огледах. Идеално, няма да трябва да търпя съквартирант. Оставих куфарите и саковете в средата и легнах да леглото. Цялата бях в кръв и ми харесваше, все пак си бе моя. Загледах се в тавана. Не беше интересен. Станах отидох до прозореца, отворих го да влезе сладкия въздух от градината. Пуснах пердетата да приглушат светлината от вънка и пак легнах. Принципно не спях, и сега нямаше. Заслушах се в шумовете от вънка и се отпуснах в лека медитация.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeВто Юни 08, 2010 11:34 pm

След малко време бях като нова. Станах и влязох в банята, Застанах замислена под душа докато водата не изми цялата кръв от мен. Бях си взела несесера с тоалетните принадлежности и взех душгелът. Измих се старателно, от мен се носеше лекия аромат на рози. Измих си главата с подобен шампоан и се изплакнах. Излязох от банята гола и мокра. Хладината от вънка ми подейства много добре. Извадих от един от куфарите черни ботуши, пак 20 сантиметрови, имаше по тях много синджири и връзки. Извадих бял корсет и панталонки тип по-дълги женски боксерки. Облякох се и сложих черни ръкавици без пръсти. Изсуших косата си и си я направих на две големи плитки. Тя е дълга до кръста за това седеше много сладурско. Излязох и тръгнах да обикалям имението.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 2:01 pm

Влязох и започнах да оправям. След два часа бях изчистила и подредила точно по мой вкус. Бях сложила на едната страна плакати и картини, едните на черепи и някакви рок музиканти от преди взривът. На другата сложих драперия в черно и червено. Сложих червени чаршафи обсипани с черепи. Обожавам черепи. Обстановката се получи идеално. В гардеробът прибрах корсетите и останалите дрехи, а до него наредих обувките си. Чувствах се изморена. Влязох пак в банята и се изкъпах. Излязох мокра и гола. Легнах на леглото така и се опуснах. Изпандах в медитация.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 3:12 pm

След няколко часа медитиране бях готова. Станах и се облякох : черен корсаж, боксерки, пола тип "балеринка" паднала на долу и един жакет, под който скрих ножовете отзад на гърбът. Косата я вързах на опашка и я сплетох. Сложих си няколко гривни на дясната ръка и на лявата ръкавица до лакътя без пръсти. Обух си черни ботуши високи 23 сантиметра. Станах и пригладих леко полата и излязох да си търся учителката.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 2:53 pm

Влязох си в стаята и само се преоблякох. Облякох си банския, черен с няколко симпатични черепчета на горнището, и отгоре лека рокля, със същата шарка като банския, която не стигаше по надолу от края на дупето ми . Пак си обух високи боти и преметнах една кърпа, която бе черна с голям кървав череп отпред. По рано видях, че има басейн и сега щях да се възползвам.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 10:02 pm

Минахме през коридорите и стигнахме до стаята ми. Отключих и влязохме.
- Е това е стаята ми. Искаш ли първо да се изкъпем?
Без да чакам отговор тръгнах към банята като махнах роклята през глава и оставих пътечка от банския ми и обувките. Сигурно без тях, щях да съм доста ниска за него. Но не ми дремеше. Пуснах водата и разпуснах косата си и я оставих свободно да пада по гърбът ми като скриваше драконът. Да видим колко време ще му трябва да дойде при мен.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 10:08 pm

Не му трябваше много. След няма и две минути тя усети дъхът и допирът му. Заметна косата й и я целуна по врата. Продължи с целувките и по гръбнака до извивката на дупето.
-Готино тату.
Той я прегърна и остави водата да пада върху двама им.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 10:12 pm

Завъртях се и се усмихнах. Бях права. Прекалено висок, но ще го преживея.
- Мерси. Много си го обичам. Сега пресегни се до етажерката и вземи двата душгела, единия си е моя розовия, другия е за.... гости, съмнявам се да искаш да миришеш на роза сред приятелите ти.
Усмихнах му се сладко и невинно. Да видим кой кого ще къпе.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 10:23 pm

Чад изпълни заръката й. Даже нямаше нужда да се пресяга. Посипа ръцете си с розовия гел и почна да я търка леко с него по гърба. Повече мясаше на масаж отколкото на баня, но допирът му беше много по-приятен от гъба. После премина отпред и направи същото с корема и бюста й. Имаше хубаво, малко, стегнато телце и той му се наслаждаваше. Остави душ гела на място и взе другия.
-Сега мила е твой ред.
Подаде й го докато и се усмихваше по онзи начин, който разтапяше Анита.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 10:36 pm

Засмях се и звукът излезе леко на пресекулки. Бе успял да ме възбуди, но ще си го върна. Взех душгелът и сложих малко в ръката си и го оставих настрани. Потърках ръце докато се получи пияната и започнах да прокарвам ръце първо през гърбът, но както бях пред него. Опирах се и малко от пияната по мен остана по него. Надигнах се на пръсти за да мога да стигна раменете му и преместих ръце отпред по гърдите и корема, както той направи. Но аз имах и друга цел. Усмихнах му се сладичко и прокарах ръка по мъжествеността му. Той потрепера и изстена. Добре. Облизах устни и го масажирах известно време. Той явно се остави в моите ръце. Така да бъде. Изведнъж спрях и го издърпах под водата.
- Хайде да се изплакнем и да ми измиеш косата, как мислиш?
Говорех сладко и подканващо. Исках да го изцедя възможно най-много. После на леглото щях да си правя каквото си исках с него. Мислех си колко добре щях да го завържа за леглото с въжетата който имах скрити в шкафа. Започнах леко да мъркам от мисълта.
- Шампоана ми е същия като душгела. Знаеш вече, нали?
Облизах устни подканващо.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 10:56 pm

Хахах. Той сипа от шампоана и почна да търка косата й. Реши да се закачи с нея, започна да търка бързо и направи такава пяна, че се образува голяма шапка от нея. Много й отиваше.
Горката даже не можеше да гледа от бялата шапчица. След като й се посмя малко я вкара под душа и я изплакна, като много прецизно сресваше косата по продължението й с пръстите си. Когато я изми се наведе и вдъхна аромата на рози. Спря душа наметна я с една кърпа, клекна и я вдигна на ръце. Беше все едно носи кукла. Положи я на леглото в седнало положение. Той самия си беше чисто гол. Беше забравил да си сложи кърпа. Или може би не беше. Хвана единият й крак, вдигна го на нивото на устата си и почна да облизва капчиците вода. Едва ли Анита е имала такова подсушаване до сега.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 11:04 pm

Излегнах се на леглото и се оставих в неговите способни ръце. За сега можеше да прави с мен каквото си иска, после бе мой ред. Усмихнах се подканващо и замърках.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 11:22 pm

Чад продължаваше да поема всяка капка. Прокара език по извивките на коляното и продължаваше нагоре, после се спускаше пак надолу.
-Говори ми, красавице. Кажи ми нещо за себе си. Каквото и да е. Искам да чувам гласът ти.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 11:31 pm

- Мммм, какво да ти кажа? Ох. Колко ми харесва? Или че забравих от колко години не съм се чувствала така добре? Че последния който си позволи волности с мен в мъртъв и то не защото го убих, а от старост. Ох. Давай, не спирай, Не мога.. искам... дааааа.
Той продължи играта си като знаеше че ме побърква. Задъхвах се и почти не мислех.
- Питай и ще ти се отговори, но така не.... мога.... охххх.
Задъхах се леко и някакъв странен звук се изтръгна от гърдите ми, когато свърших. Той бе магьосник, щом успя толкова да ме възбуди само като целуваше и прекарваше език по краката ми.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 11:39 pm

С едно движение той се озова върху нея.
-О миличка. Нищо не си видяла още.
Той целуна ключицата й. Продължаваше да целува и раменете й, но малко по-силно. Появяваха се червенини, които изчезваха след минута-две.
-Кажи ми какво харесваш...кажи ми страстите си....кажи ми какво те подлудява и те кара да изгаряш. Кажи ми какво се върти в главата ти.
Целуваше я и задаваше въпросите така, все едно иска да я погълне цялата.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeНед Юни 13, 2010 11:56 pm

- Харесва ми ... всичко.. Да ме докосват, да си играят с мен, да ми се достави удоволствие, да ме целуват навсякъде...... аххх.... оооо... да ме карат да полудявам.... без да мисля... да.. такаа...
Говорех безсмислици, придърпах главата му и впих устни в неговите. Целувката бе страстна, готова да подпали всичко наоколо. Обгърнах го с крака и с един тласък го обърнах по гръб.
- Сега... си мой.... аххх.
Наведох се напред и започнах да го целувам по вратът и гърдите. Усещах как пулсира между краката ми и треперещ искащ да влезе в мен, но аз не му позволявах. Протегнах се до шкафа без да ме види, защото го бях покрила с косата ми и първо вързах едната му ръка после другата. Погледнах го победоносно и се наслаждавах на объркването му. Започнах с целувки да си правя пътечка от вратът му до корема и по-надолу. Поех го с устни и той изтръпна и изстена. Внимателно го целувах и облизвах. Леко го драсках със зъби и той стана още по-чувствителен. Обхванах го с ръце и не го пусках.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeПон Юни 14, 2010 12:09 am

За първи път тази вечер Чад изстена. Това бе нещо ново и интересно. Малката пое члена му все едно е близалка. О, колко е добра само. Леко го драска. Тези вампирски зъбчета служат и за удоволствие. Мъжествеността му набъбваше и се пълнеше. Ерекцията му бе внушаваща, но Чад се славеше с надареността и опита си.
Анита продължи играта си, а той съскаше. Ако иска можеше да се отвърже без проблем, но всъщност доста му хареса ролята на роб. Остави я да прави каквото и както го поиска.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeПон Юни 14, 2010 12:17 am

Поиграх си още известно време с него и вече исках да го почувствам в мен. Преместих се отгоре и внимателно го поех. Застинах за момент да го почувствам по-добре в себе си и започнах движенията. Движех се бавно и с леки въртеливи движения на таза. Започнах да прокарвам ръце по гърдите и корема си и да го наблюдавах. Стенеше, както и аз. Но не го докосвах. Леко ускорих темпото и прокарах ръце през косата си и надигнах ръце. Да видим колко време ще издържи така... оставен.
- Хайде миличак, можеш и по-добре нали? ахх... да..... давай...
Облизах устни и го подканих да се развърже и да ме целуне. Аз нямаше да го направя заради него.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeПон Юни 14, 2010 12:13 pm

Чад само и това чакаше - малката сама да си го поиска. Хвана каишите и ги скъса без никакво затруднение. Хвана я за врата и буквално я вдигна във въздуха. Преди да се усети, Анита се озова с гръб към него на четири крака. Нагласи я както си искаше, издърпа дупето й към себе си, гърба натисна леко надолу. Изви я като арфа и проникна с рязък тласък. Едната ръка галеше или по-скоро натискаше стомахът й, за да не може да мърда много. С другата хвана косата й и я придърпа грубо нагоре към него. Тя изви врата си. Чувстваше се като играчка в ръцете му, понякога даже се ядосваше, но насладата която изпитваше бе толкова голяма, че не посмя да се оплачи. Самият той стоеше доминиращ зад нея клекнал и бързо и рязко влизаше и излизаше. Това продължи близо половин час, прекалено много за тази поза. Блъсъците бяха толкова силни, виковете на Анита сигурно се чуваха и по коридорите. Накрая Чад реши да приключи. Пусна я, повдигна се леко и като я хвана за ханша почна да я "тряска" грубо и дълбоко. Момичето под него едвам се държеше на ръцете си. След още няколко тласъка той си позволи мощно да свърши в нея. Положи я да легне а той без да излиза се отпусна върху гърбът й. Пенисът му пулсираше вътре в нея няколко минути.
Излишно е да се казва, че само след 10 минути пак щеше да е готов, но реши да не и угажда повече. Нямаше намерение да я глези.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeПон Юни 14, 2010 1:14 pm

Седяхме така вече пет минути и започна да ми натежава. Отместих го настрани без да го изтиквам прекалено за да не излезе от мен, харесваше ми така. ПО едно време задрямах. Стреснато отворих очи, спеше ми се, не бях спала от много време.. месеци.
- Харесва ми така. - Сгуших се в него и се отпуснах. - Не съм спала от половин година, ако не и повече, сега ще споспя. Недей си отива....
И заспах, доволна и отпусната.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeПон Юни 14, 2010 1:30 pm

-Няма...
Прегърна я. Тялото му бе достатъчно топло, че да нямаха нужда oт завивка. Чад също си позволи да заспи, а на сутринта ще трябваше да й каже ''довиждане''...за сега. Чудеше се колко ли ще издържи на всичко това. Само времето ще покаже.
На сутринта той се събуди и стана от леглото. Анита още спеше, явно си наваксваше за месеци назад. Младока се облече и излезе от стаята. След по-малко от половин час се върна, а ръцете му бяха пълни. Остави нещата на масата, седна на стола и се загледа в спящото момиче.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeВто Юни 15, 2010 12:35 am

Събудих се и ивдях Чад срещу мен.
- Добро утро или ден? Колко време съм спала?
Усмихнах се сънено. Чувствах се много добре. От кога не бясх спала толкова спокойно? И аз не знаех. Протегнах се и тогава се осетих, че съм гола. Но какво от това? Той бе видял всичко и без това...
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
poli_dreamz
Administrator
poli_dreamz


Брой мнения : 396
Join date : 17.04.2010
Age : 35
Местожителство : plovdiv

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeВто Юни 15, 2010 12:41 am

-Спокойно, не си проспала деня. Тъкмо време за закуска. - усмихна се Чад. - И така, чай за мен, кафе за госпожицата и кифлички пълни с прясна кръв.
Той взе картонената чаша кафе и кифличките и й ги занесе. Целуна я за добро утро:
-Приятен апетит!
Седна пак на стола и запи от горещия чай.
Върнете се в началото Go down
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
СТАЯ 7 Left_bar_bleue52/100СТАЯ 7 Empty_bar_bleue  (52/100)

СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitimeВто Юни 15, 2010 12:47 am

- Мм, целувката ти по ми харесва за закусна, но хайде.. Кафе не пия, но благодаря все пак.
Отместих кафето и си захапах кифличка. Кръвта леко покапа по брадичката ми и по гърдите ми.
- Опа, грешка.
С пръсти изтрих всичко и ги облиза. Хапвах си сладко и го гледах как си пие чая.
- Кога стана, та успя да донесеш всичко? Аз май рано се събудих, когато спя не ми мърдта 20 часа, ако не и повече....
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
Sponsored content





СТАЯ 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СТАЯ 7   СТАЯ 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СТАЯ 7
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» СТАЯ 13
» СТАЯ 11
» СТАЯ 9
» СТАЯ 5
» СТАЯ 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Имението :: Личните покои-
Идете на: