TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Хотел "Белисима"

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Yuuki
Admin
Yuuki


Брой мнения : 241
Join date : 02.06.2010
Age : 35
Местожителство : Плевен

Профил на героя
Име: Анита Блейк
Клас: Дампир
Статус:
Хотел "Белисима" - Page 3 Left_bar_bleue52/100Хотел "Белисима" - Page 3 Empty_bar_bleue  (52/100)

Хотел "Белисима" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Белисима"   Хотел "Белисима" - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 17, 2010 10:49 pm

- Хъм, честно не знам. Не съм го виждала от налко дена. Пък и не ми пука. - Алис се засмя леко и стана. - Сега стани и се изкъпи. Трябва да се научиш на медитация от приятелката ти в имението, може да ти помогне. Направи малка сценка на Колин. Да гледам как го шамароса много ми хареса. Оттърси се от неудобството и ще се видим в имението. Надявам се, че ще успееш да се справиш? Ти си силно момиче не се оставяй на тривиални неща. Хайде, чао кара.
Алис се изпари от погледа на Ния, така както се и появи. Сега трябваше сама да се справя.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/worthlesspetq
crazyfille

crazyfille


Брой мнения : 313
Join date : 27.04.2010
Age : 35
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: Евгения Мариовска
Клас: Вампир
Статус:
Хотел "Белисима" - Page 3 Left_bar_bleue70/100Хотел "Белисима" - Page 3 Empty_bar_bleue  (70/100)

Хотел "Белисима" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Белисима"   Хотел "Белисима" - Page 3 Icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 7:39 pm

Изправих се и се облегнах на стената докато водата падаше по мен. Пуснах я до максимум и глътнах малко от нея. Начобурках устата си сякаш исках да премахна неприятният вкус от кръвта на Фортуна, макар и да зная, че изобщо не ми беше неприятен докато я пиех. След пет минути спрях душа и излезнах. Отидох в спалнята, подминах Колин и се тръшнах на леглото по корем както си бях с мократа рокля. Чаршафите почнаха да се напояват с водата, но изобщо не ми пукаше. Обърнах глава към терасата така че да не го гледам. Факта, че не ми каза предварително, че се познава с жертвата бе за мен лична обида. Ако ще се работи като екип се работи като екип - без тайни относно задачата. Той ме използваше защото е знаел, че мафиота няма да ми откаже, а накрая най-самодоволно си показа лицето, за да се наслади на отмъщението си или каквото е там. Само че аз трябваше да целувам копелето, аз трябваше да му гукам, върху мен трябваше да оставя отпечатъците си, а господинът от другата ми страна накрая се появи все едно цялата заслуга е била негова. Намръщих се. Даже не исках да го гледам.
Върнете се в началото Go down
https://travelstar.bulgarianforum.net
 
Хотел "Белисима"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Карта :: Градове :: Милано-
Идете на: