TravelStar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TravelStar

Travel To Be A Star!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Veskin7
Admin
Veskin7


Брой мнения : 279
Join date : 23.04.2010
Age : 41
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: Вескин Сентинел
Клас: Войн
Статус:
СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Left_bar_bleue70/100СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Empty_bar_bleue  (70/100)

СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ   СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 5:53 pm

Стратегията беше правилна. Ния се оттласна от осмата платформа и се засили към последната, която беше хоризонтална. Успя да се хване за ръба й, набра се и стъпи здраво отгоре. Упражнението беше завършено и тя победоносно гледаше Локър с вдигната ръка. Изведнъж обаче платформата се обърна вертикално. Беше съвсем неочаквано и вампирката загуби равновесие. Полетя към земята... право в ръцете на Колин. Можеше да мине за реванш от предишното й падане, с тази разлика, че това може би го беше предизвикал той.

Подържа я известно време като я гледаше с лека усмивка. После изведнъж стана студен, лицето му окаменя и той я постави на крака.

- Справи се добре. Сега малко почивка и идват упражненията за издръжливост и стабилност.

Мъжът се обърна с гръб, но Ния успя да види как той изважда пак онзи негов тайнствен медальон и го заглежда. Стоя така около десет секунди. После го прибра и си дръпна от цигарата. Погледът му бе някак пуст. След това в очите му се четеше любопитство, което пък се смени с обичайния му вледеняващ взор. Май очакваше от нея да каже нещо.
Върнете се в началото Go down
http://www.diablowiki.net/User:Veskin7_Bukito
crazyfille

crazyfille


Брой мнения : 313
Join date : 27.04.2010
Age : 35
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: Евгения Мариовска
Клас: Вампир
Статус:
СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Left_bar_bleue70/100СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Empty_bar_bleue  (70/100)

СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ   СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 9:21 pm

Когато стигнах до последната колона, няма да крия, че останах доволна от себе си. Изведнъж обаче камъка се обърна и полетях надолу. Бях се приготвила пак да падна я по лице, я по дупе. За моя изненада Колин ме хвана. Как по дяволите попаднах в обятията му? И как по дяволите се обърна камъка? Копелето ли бе виновно? Погледнах го. За момент очите ни се засякоха и видях в неговите нещо странно. Потрепнах за няма и секунда. Побързах да се иозмъкна и той ме остави на крака. Загледа се в медалиона си...за втори път. Не го питах какъв е и защо. Не е моя работа и не ме интересува.
-Мисля, че за днес е достатъчно тренировки. По-добре ми разкажи повече за мисията, нали утре тръгваме.
Чудех се какво да кажа, само и само да не мисля за преди малко, когато бях в него. Това е странно...
Върнете се в началото Go down
https://travelstar.bulgarianforum.net
Veskin7
Admin
Veskin7


Брой мнения : 279
Join date : 23.04.2010
Age : 41
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: Вескин Сентинел
Клас: Войн
Статус:
СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Left_bar_bleue70/100СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Empty_bar_bleue  (70/100)

СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ   СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 9:40 pm

Колин дръпна доволно от цигарата си. Седна на масата и я повика при него. Показа снимката отново и започна да обяснява.

- Нашата мишета се казва Лоренцо Фортуна. Управлява целия подземен свят в Милано. Той е пречка както се изрази Милена. Разпрострял е пипалата си навсякъде. Цялата градска охрана са негови хора. Самият той е пазен от минимум шестима горилоподобни. По осемнайсет часа на ден. Сега е отседнал в хотел Белисима в центъра на града. Трябва и ние да си вземем стая там и да го наблюдаваме. – той намигна бързо, кой го знае защо – Трябва да разберем какъв му е графика и да набележим подходящото време и място за да ударим. Може да се наложи да използваме теб за примамка. Трябва да минем покрай или през охраната и да го сгащим. Ще бъде интересно. Добре че имаш кола. Ще пътуваме с нея. Въпроси?

Той се намести на масата и пак я погледна. Имаше нещо неопределено в погледа му. Може би заради предстоящата мисия? Странен човек.
Върнете се в началото Go down
http://www.diablowiki.net/User:Veskin7_Bukito
crazyfille

crazyfille


Брой мнения : 313
Join date : 27.04.2010
Age : 35
Местожителство : Пловдив

Профил на героя
Име: Евгения Мариовска
Клас: Вампир
Статус:
СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Left_bar_bleue70/100СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Empty_bar_bleue  (70/100)

СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ   СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Icon_minitimeПон Юли 19, 2010 9:54 pm

Върнах му снимката. Лукава усмивка се показа на лицето ми.
-Примамка, а? Чудессссснооооо - изсъсках леко като преобразих езика си в змийски и облизах устни. О богове, обичам това умение.
Станах и се обърнах. Тръгнах към изхода без да го поглеждам даже:
-Въпроси не. Чакай ме утре сутрин в 8 часа в градината. Ще съм пред колата си. Не закъснявай.
Излезнах като преди това му хвърлих един неопределен поглед, смесица от лунатичност, предвкусване на приключение и желание за кръв. Странен човек. Но не само той бе такъв.
Върнете се в началото Go down
https://travelstar.bulgarianforum.net
Sponsored content





СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ   СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СЕНЧЕСТИТЕ ПЕЩЕРИ
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» БЕЗСМЪРТНИТЕ ПЕЩЕРИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TravelStar :: Учебен Център :: Подземие-
Идете на: